عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری لگراند / قیمت انواع فیبر نوری سینگل مود لگراند
مرکز فروش سیم و کابل ایران

قیمت انواع فیبر نوری سینگل مود لگراند

قیمت انواع فیبر نوری لگراند و نگزنس را بسیاری از مشتریان در تماس با واحد فروش آراد کابل از این مجموعه درخواست می نمایند که به دلیل به روز بودن قیمت ها لازم است مشتریان درخواست های خود را با متراژ های مشخص به واحد فروش اعلام نمایند تا پیش فاکتور فروش در اختیار آنان قرار گیرد. فروش عمده انواع فیبر نوری متناسب با نیاز مشتریان از طریق این مجموعه آغاز شده است.
با گسترش استفاده از انواع فیبر نوری در شبکه های مخابراتی به جای کابل های مسی برند های متعددی در سراسر جهان اقدام به تولید این کابل ها مطابق با نیازهای بازار نموده اند. در میان برندهای خارجی نام لگراند و نگزنس بسیار آشنا تر از سایر برندها برای مشتریان می باشد.
از این رو همواره مشتریان به دنبال دریافت قیمت انواع فیبر نوری لگراند و نگزنس بوده و از این طریق قصد دارند محصولات این برند معتبر را خریداری نمایند. آراد کابل با توجه به شناخت صحیح بازار و نیازهای پروژه های مخابراتی داخل کشور ضمن عرضه محصولات لگراند و نگزنس، برندهای ایرانی و خارجی فیبر نوری دیگر را نیز در لیست فروش خود دارد که مشتریان می‌توانند ضمن دریافت قیمت این محصولات و دیتا شیت آنها نسبت به انتخاب فیبر نوری مناسب، به خرید آن اقدام نمایند.

فیبر نوری لگراند

به دلیل جدید بودن پروژه های فیبر نوری در بسیاری از بخش‌های صنعتی لازم است مشتریان با مشاوره های دقیق در زمینه اجرا و محل قرارگیری فیبر های نوری اقدام به خرید محصول نمایند تا در آینده با مشکلی مواجه نشوند. کارشناسان آراد کابل این امکان را برای پروژه‌های مختلف فراهم کردند تا در صورت نیاز از تیم فنی این مجموعه مشاوره های لازم را دریافت نمایند.

قیمت انواع فیبر نوری بسته به نوع برند آنها و همچنین سینگل مود، مالتی مود و nz متفاوت است به دلیل نوسانات قیمت این محصولات لازم است به صورت به روز استعلام شود.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری nz لگراند

خرید انواع فیبر نوری nz لگراند

قیمت روز انواع فیبرهای نوری sm، mm و nz با برند لگراند، نگزنس و دراکا …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام