عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری obuc / فیبر نوری ۱۲ core خاکی obuc obfc
مرکز فروش سیم و کابل ایران

فیبر نوری ۱۲ core خاکی obuc obfc

فیبر نوری ۱۲ core خاکی obuc obfc که از کابل های پرکاربرد در پروژه های مخابراتی به شمار می رود، در انواع ۱۲*۱ و ۶*۲ بر اساس مشخصات فنی مشخص برای استفاده به صورت دفنی در این مجموعه موجود است. فیبر های نوری این مرکز به قیمت درب کارخانه عرضه می شود و پروژه ها می توانند به صورت فاکتور رسمی و غیر رسمی محصولات مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

فیبر نوری ۱۲ core خاکی در انواع obuc و obfc که به صورت دفنی استفاده می شود از پرفروش ترین فیبر های نوری در این مرکز به شمار می رود. برند های :

  • شهید قندی یزد
  • تهران سیمین فر
  • رفسنجان

از جمله برند های ایرانی تولید کننده این کابل ها می باشند. کابل های شهید قندی یزد به دلیل دارا بودن تاییدیه شرکت ملی مخابرات ایران در تمامی پروژه ها به صورت گسترده استفاده می شود.

فیبر نوری ۱۲ core خاکی obfc obuc

غالبا پروژه ها مخابراتی برای تایید خرید نهایی به دیتاشیت کابل ها نیاز دارند که در صورت نیاز مشتریان می توانند از طریق لینک دیتاشیت فیبر نوری ۱۲ core خاکی ، این فایل را دانلود کرده و در اختیار کارشناسان فنی پروژه خود قرار دهند.

مشاوره های تخصصی در خصوص نحوه خرید تجهیزات مورد نیاز پروژه ها از قبیل انواع فیبر نوری، تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه، آداپتور های فیبر نوری، پچ پنل فیبر نوری، پچ کورد فیبر نوری را می توانید از کارشناسان فنی پروژه ها دریافت نمایید.

قیمت خرید فیبر نوری ۱۲ core خاکی obuc obfc

قیمت خرید فیبر نوری ۱۲ core خاکی obfc obuc به دلیل ساختمان پیچیده این کابل ها نسبت به فیبر های نوری کانالی بالاتر است. اما نوسانات قیمت فیبر نوری به دلیل نوسانات ارزی همواره باعث می شود که امکان قرار دادن لیست قیمت واحدی بر روی سایت وجود نداشته باشد. از این رو مشتریان می توانند برای خرید این کابل ها و آگاهی از قیمت روز انواع فیبر نوری ایرانی و خارجی از طریق راه های ارتباطی به آسانی با واحد فروش این مجموعه در ارتباط باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازار فیبر نوری ایران ( آراد کابل ) :

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۶۷۰۱ – ۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری خاکی

خرید اینترنتی فیبر نوری خاکی

فیبر نوری خاکی از کابل های بسیار پرمصرف در زمینه انجام پروژه های بسیا مهم …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام