عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری اینترنت / فروش ویژه انواع فیبر نوری اینترنت
مرکز فروش سیم و کابل ایران

فروش ویژه انواع فیبر نوری اینترنت

با توجه به گسترش استفاده از فیبر های نوری در پروژه های مخابراتی و شبکه به ویژه استفاده از این کابل های نوری به عنوان یک بستر مناسب جهت انتقال اطلاعات در شبکه اینترنت، این مجموعه به صورت کاملا تخصصی انواع فیبر های نوری را مطابق با استاندارد های لازم به پروژه های مخابراتی، عرضه می کند.

فیبر های نوری مخابراتی که در پروژه های شرکت ملی مخابرات ایران استفاده می شود و این کابل های نوری به عنوان بستری جهت انتقال اطلاعات در شبکه اینترنت می باشند در انواع سینگل مد یا تک حالته، مالتی مود یا چند حالته و همچنین nz تولید می شوند که با توجه به نوع نیاز پروژه ها از این کابل ها استفاده می شود. اما آنچه لازم است بدان اشاره شود این است که فیبر های نوری اینترنت در انواع خاکی، کانالی و هوایی در پروژه های استفاده می شوند که مشخصات فنی این کابل ها به صورت OCUC، OBUC و ADSS و OSSC می باشد که در استاندارد شرکت ملی مخابرات ایران تایید شده می باشد و تولید کنندگان داخلی این کابل ها نوری را بر اساس این مشخصات تولید می کنند.

فروش ویژه انواع کابل های فیبر نوری از طریق بازار فیبر نوری ایران به دلیل مرجع بودن این مجموعه در عرضه انواع کابل های نوری بوده است که همواره انواع کابل های نوری را به صورت ویژه و قیمت رقابتی در اختیار پروژه ها قرار داده است. برند های متنوع ایرانی و خارجی در این مجموعه موجود بوده و قابل ارائه به مشتریان در سراسر کشور می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری شهید قندی

خرید آنلاین انواع فیبر نوری اینترنت

خرید آنلاین فیبر های نوری اینترنت که در پروژه های مخابراتی به دلیل انتقال سیگنال …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام