عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری شهید قندی / فروش فیبر نوری armored شهید قندی یزد
مرکز فروش سیم و کابل ایران

فروش فیبر نوری armored شهید قندی یزد

فروش فیبر نوری armored شهید قندی یزد در انواع سینگل مود، مالتی مود و nz برای پروژه های سراسر کشور جهت استفاده به صورت دفنی و همچنین کانال های دارای حیوانات جونده فراهم شده است. فیبر نوری armored به دلیل دارا بودن زره در ساختمان کابل در برابر صدمات مکانیکی وارد شده به ساختمان کابل مقاوم می باشند.

فیبر های نوری armored که به دلیل دارا بدن زره فلزی در ساختمان آنها، می تواند به صورت مستقیم در زیر خاک به صورت دفنی استفاده شود.
این کابل ها در محل هایی که امکان قرار دادن فیبر به صورت هوایی و کانالی وجود ندارد می تواند از اهمیت بالایی برای مشتریان برخوردار باشد.
این کابل ها مانند بسیاری از کابل های برق که زره دار می باشند از نمونه های معمولی فیبر های نوری قیمت بالاتری داشته و این موضوع به دلیل ساختمان کابل ها می باشد.
فیبر های نوری خاکی و کانالی در کنار فیبر های زره دار از پرفروش ترین کابل های نوری شهید قندی یزد می باشد که به دلیل استفاده در پروژه های سراسر کشور و نیاز های مشتریان کا برای خرید این کابل ها، عمدتا به صورت موجود در انبار های بازار فیبر نوری ایران قابل ارائه به مشتریان است.
اما در خصوص کابل های نوری armored شهید قندی یزد، این کابل ها در انواع sm 48 کور ۸*۶ و همچنین ۱۲ کور ۱۲*۱ مود بوده و در نوع کابل های نوری mm در نمونه های ۱۲ و ۶ کور به صورت ۱۲*۱ و ۶*۱ تولید می شوند.
در خصوص نمونه های دیگر کابل های نوری armored بهتر است مشتریان و شرکت ها در خصوص موجود بودن و یا عدم موجودی آنها به صورت آنی از واحد فروش استعلام نمایند.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری ۲۴ کر

فیبر نوری ۲۴ کر خاکی شهید قندی یزد

فیبر نوری ۲۴ کر شهید قندی یزد در انواع obcu و ocuc یکی از کابل …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام