عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری رفسنجان / فروش فیبر نوری رفسنجان ۲۴ core ocuc
مرکز فروش سیم و کابل ایران

فروش فیبر نوری رفسنجان ۲۴ core ocuc

فروش فیبر نوری رفسنجان از نوع ۲۴ core ocuc که با نام فیبر های نوری خشک کانالی نیز شناخته می شوند، از کابل های نوری مهم مورد استفاده در پروژه های مخابراتی می باشند که توسط برند های مختالف به ویژه کارخانه رفسنجان تولید شده و به بازار عرضه می شود از طریق بازار فیبر نوری ایران آغاز شده است.

فیبر های نوری ۲۴ core ocuc که با عنوان کابل های فیبر نوری خارج ساختمان یا Outdoor تولید شده اند و با ۲۴ کر و ترکیب ۶*۴ تولید می شوند، با کاربرد در کانالی های کابل ها و همچنین داکت ها، مناسب استفاده در پروژه های مخابراتی می باشد که به نوعی کابل های نوری آنها بنا به شرایط محیطی پروژه باید در کانال های کابل ها یا در داکت ها قرار گیرند.
فیبر های نوری مخابراتی رفسنجان تاییدیه های لازم جهت استفاده در پروژه های مخابراتی را دارا بوده و این کابل های نوری با بهترین تار های نوری تولید شده در جهان به بازار عرضه می شود.
کارخانه فیبر نوری رفسنجان
 علاوه بر تولید کابل های فیبر نوری در نمونه های ۱۲، ۲۴، ۴۸، ۷۲، ۱۴۴ کر، کابل های مخابراتی مسی ژله فیلد خاکی و کانالی را نیز در سایز های ۰٫۴، ۰٫۵ و ۰٫۶ تولید کرده و به بازار عرضه می نماید.

کابل فیبر نوری ۱۲ core ocuc

تاریخچه کارخانه فیبر نوری رفسنجان

کارخانه فیبر نوری رفسنجان در سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع کابل های برق و مخابراتی در شهر رفسنجان آغاز نمود، به صورت جدی از سال ۱۳۶۹ در زمینه تولید کابل های مخابراتی مسی از ۱ زوج تا ۲۴۰۰ زوج بنا به نیاز های داخلی در بخش صنعت مخابرات، گام مهمی در زمینه خدمت به کشور برداشته است.
این کارخانه به منظور توسعه فعالیت های خود در زمینه تولید کابل های مخابراتی و گسترش استفاده از فیبر های نوری از سال ۱۳۸۰ اقدام به راه اندازی بخش تولید فیبر نوری خود نموده که ظرفیت آن بالغ بر ۲۴۰۰۰ متر فیبر نوری می باشد.
کارخانه فیبر نوری رفسنجان به واقع با نیاز سنجی از نیاز های داخلی توانسته است محصولات خود را به صورت ویژه و گسترده به پروژه های سراسر کشور ارائه نماید و همچنین امکان تولید کابل های نوری مخابراتی در زمان کم اعم از خاکی، کانالی، هوایی و خاص را برای پروژه های سراسر کشور مهیا نموده است.

فیبر نوری ocuc رفسنجان

ثبت سفارش خرید فیبر نوری رفسنجان

 فیبر های نوری مخابراتی که غالبا در پروژه های سراسر کشور در بخش های مختلف قابل استفاده است، در انواع ۱۲ کر تا ۱۴۴ کر توسط برند رفسنجان تولید می شود که آراد کابل محصولات پرکاربرد این برند را به صورت ویژه در لیست فروش خود قرار داده است.
آراد کابل با توجه به نیاز سنجی پروژه های مخابراتی که غالبا فیبر های نوری ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کر را مورد استفاده قرار می دهند، در این مجموعه موجود است و سایر کابل های نوری امکان تولید در کمترین زمان ممکن را دارد.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری obfc رفسنجان

نمایندگی فیبر نوری رفسنجان ۱۲ core obfc

نمایندگی فیبر های نوری رفسنجان در انواع ۱۲ core obuc و obfc که به کابل …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام