عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری چند حالته / فروش عمده فیبر نوری چند حالته
مرکز فروش سیم و کابل ایران

فروش عمده فیبر نوری چند حالته

فروش عمده و با متراژهای بالا انواع فیبرنوری چند حالته یا مالتی مود می تواند به میزان قابل توجهی برای مشتریان پایین تر بوده و با تخفیف ویژه ای برای آنها همراه باشد.
فیبرهای نوری چند حالته multimode یکی از کابل های نوری می باشد که متفاوت تر از فیبرهای نوری سینگل مود، به گونه ای متفاوت اطلاعات را منتقل می کند.
در فیبرهای نوری چند حالته به دلیل متفاوت بودن نوع تارهای نوری به کار رفته شده در ساختمان آنها، امکان ارسال اطلاعات در مسافت های طولانی وجود ندارد و به همین دلیل از این کابل های نوری در مسافت های زیر یک کیلومتر غالبا بهره می برند.
شبکه های محلی و مسافت های کوتاه در یک شبکه که می توان از کابل های مالتی مود یا چند حالته در آنها استفاده کرد، از مواردی است که خریداران برای تهیه این کابل های نوری با مجموعه آراد کابل تماس می گیرند.
به دلیل فروش عمده انواع فیبرنوری توسط مرکز پخش آراد کابل، این مجموعه همواره توانسته است برای تامین فیبرنوری پروژه های بزرگی در سراسر کشور موفق عمل کند.
فیبرهای نوری چند حالته که با نام مالتی مود یا multimode نیز شناخته می شوند، در انواع خاکی و کانالی با برندهای شناخته شده داخلی و خارجی قابل عرضه است.

منبع: آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فروش فیبر نوری چند حالته

نمایندگی فروش فیبر نوری چند حالته

نمایندگی فروش فیبر نوری چند حالته تولید ایران، محصولات شهید قندی، رفسنجان و تهران سیمین …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام