عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری مخابرات / فروش عمده فیبر نوری مخابرات
مرکز فروش سیم و کابل ایران

فروش عمده فیبر نوری مخابرات

بزرگترین مرکز فروش انواع فیبر های نوری مخابرات در ایران که انواع کابل های نوری سینگل مود، مالتی مود و nz را به صورت ویژه به پروژه های مخابراتی و شبکه در سراسر ایران عرضه می کند، بازار فیبر نوری ایران می باشد که در حد توان توانسته است این محصولات را با برند های ایرانی و خارجی به پروژه ها ارائه نماید.

کابل های فیبر نوری مخابراتی به دلیل سرعت در انتقال داده ها و همچنین قیمت مناسب نسبت به کابل های مسی، در سال های اخیر به وفور در پروژه های مخابراتی استفاده شده است. بازار فیبر نوری ایران که به صورت کاملا تخصصی انواع کابل های نوری را به پروژه های سراسر کشور ارائه می کند، آماده فروش انواع فیبر های نوری به پروژه ها می باشد.

در پروژه های مخابراتی به علت اهمیت سرعت در انتقال اطلاعات لازم است محیط انتقال ابن ویژگی مهم را در اختیار قرار دهد که فیبر های نوری توانسته اند این مهم را برای کاربران فراهم نمایند.

انواع فیبر نوری در پروژه های مخابرات

اگر بخواهیم فیبر های نوری مورد استفده در پروژه های مخابرات را از نقطه نظر نوع تار نوری استفاده شده در ساختمان کابل دسته بندی نماییم این کابل ها به صورت کابل به انواع سینگل مود، مالتی مود و nz دسته یندی می شوند. این فیبر های نوری بر حسب نیاز پروژه ها در آنها استفاده می شوند اما استفاده از تار های نوری سینگل مود در پروژه های مخابراتی که غالبا اطلاعات را در مسافت های طولانی انتقال می دهند مرسوم می باشد. فیبر های نوری مالتی مود در پروژه های شبکه و نوع nz فیبر های نوری در پروژه هایی که انتقال اطلاعات در مسافت های طولانی با کمترین میزان تضعیف لازم به نظر می رسد مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع فیبر نوری مخابرات از نقطه نظر ساختمان کابل

اما دسته بندی کابل های نوری تنها منحصر به تار های نوری نمی شود و به دلیل کاربرد این کابل ها در محیط های مختلف، کابل های فیبر نوری به لحاظ ساختمان کابل به انواع خاکی یا دفنی، کانالی و هوایی دسته بندی می شوند. کابل های فیبر نوری خاکی در پروژه هایی استفاده می شوند که کابل نوری را به صورت دفنی در محیط پروژه قرار می دهند. همچنین کابل های نوری کانالی در محیط هایی که کانال کابل برای عبور کابل ها تعبیه شده است مورد استفاده قرار می گیرند . همچنین کابل های فیبر نوری هوایی در پروژه هایی استفاده می شوند که این پروزه ها به صورت هوایی کابل های نوری را به کار می گیرند.

نحوه ثبت سفارش انواع فیبر های نوری مخابراتی

بازار فیبر نوری ایران با فروش تخصصی انواع کابل های فیبر نوری در ایران توانسته است تمامی کابل های فیبر نوری مورد نیاز پروژه های مخابراتی را تامین نماید. برند های خارجی و ایرانی متعددی فیبر های نوری را تولید کرده و به بازار ایران عرضه نموده اند که این مجموعه که به صورت کاملا تخصصی انواع فیبر های نوری مخابراتی عرضه می کند تلاش کرده است با تنوع برند، نیاز های مشتریان این محصولات را مرتفع نماید. برای ثبت سفارش لازم است در تماس با واحد فروش این مجموعه ضمن ارائه درخواست خود، در قالب پیش فاکتور فروش، از فیمت روز کابل های نوری آگاهی یافته و نسبت به خرید نهایی آن اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری مخابرات

فیبر نوری مخابرات فروش مستقیم

فیبر نوری مخابرات ایران به صورت مستقیم از طریق آراد کابل به پروژه های سراسر …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام