عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش دستگاه تستر فیبر نوریFTB500 OTDR و Fluke DTX1800
مرکز فروش سیم و کابل ایران

فروش دستگاه تستر فیبر نوریFTB500 OTDR و Fluke DTX1800

مشخصات دستگاه تست OTDR چیست؟ کاربرد OTDR FTB500 کجاست؟ چگونه می توان دستگاه تست فیبرر نوری اصلی را از تقلبی تشخیص داد؟ ویژگی های دستگاه تستر Fluke DTX 1800چیست؟
دستگاه تست OTDR (Optical Time Domain Refectometer)برای اندازه گیری مقدار افت نقطه ای و عیب یابی یک مسیر تار نوری بکار می رود. بکمک این دستگاه می توان علاوه بر اندازه گیری طول تار نوری مورد آزمون، رویدادهای مختلف در مسیر تار نوری را نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. از جمله: افت در کیلومتر، افت برگشتی، افت نقطه جوش، افت کانکتورها، افت کلی مسیر و قطع شدگی. جهت داکیومنت سازی و شناسه دار کردن پروژه های شبکه های فیبر نوری که بصورت منظم و پارت به پارت انجام گرفته و از کیفیت کل شبکه و مشخصات کلیه مسیرهای نوری اطلاعات مناسبی در دست نمی باشد و اینکه کل ارتباط های نوری با تمام قابلیت هایش مورد استفاده قرار گرفته است یا نه مشخص می کند. در مسافت های طولانی در یک شبکه بیرونی با استفاده از دستگاه OTDR FTB500 می توان از مواردی همچون چک کردن فیبر و درستی عملکرد مفصل های موجود، طول و تضعیف فیبر نوری (شامل تکه های فیوژن شده و سر کابل ها) ایرادات، پارگی ها، تلفات توان فیبر اندازه گیری و محل آن مشخص شود. همچنین این دستگاه قابلیت تست فیبر های سینگل مود و مالتی مود را دارا می باشد. لایت سورس و پاور سورس نیز روی این دستگاه تعبیه گردیده است. در خصوص اهمیت دستگاه های تست Fluke و OTDR می توان به این نکته اشاره کرد که کلیه وزارت خانه ها،ادارات کل و سازمان ها در برگزاری مناقصات اجرای شبکه های مسی و فیبرنوری یکی از شرایط اولیه و ضروری شرکت در مناقصات خود را مجهز بودن به دستگاه های تست بالا اعلام می نمایند. متأسفانه بعلل مختلف از جمله درآمدزایی ،عدم آگاهی و…فروش تجهیزات REMARK و OEM درجه دو و سه و در کل نامرغوب براحتی در بازار وجود داشته و تنها راه تشخیص اصلی یا تقلبی بودن تجهیزات، استفاده از دستگاه تست کابلFLUKE DTX1800 می باشد.
از ویژگی های دستگاه تستر Fluke DTX 1800می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-سرعت تست بالا ۶ تا ۹ ثانیه برای خطوط CAT6و ۱۲ ثانیه برای خطوط فیبر نوری
-امکان خطایابی پیشرفته با قابلیت تشخیص موقعیت و دلایل احتمالی آن
-قابلیت نشان دادن متراژ دقیق فاصله پریزهای شبکه تا سوئیچ (متراژ دقیق کابل های استفاده شده در یک شبکه را نمایش می دهد.)
-توانایی تست خطوط CAT5،CAT5E ،CAT6 ،CAT6E کلاس های ISO C/D/E/F
-قابلیت تست با فرکانس MHZ 900 برای خطوط اینترنت CATV و G10class
-ارائه گراف رنگی جهت مشخص شدن دقیق تمام افت طول مسیر و پیچ و تاب هایی که بوجود آمده و شناسه دار کردن هر نود با مشخصات کامل متراژ دقیق کابل و نحوه اتصال و سربلندی کیستون و پچ پنل.

منبع: سیم و کابل ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

عرضه فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد

عرضه کننده و مرکز فروش انواع فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد در انواع sm، …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام