عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری استاندارد / فروش اینترنتی انواع فیبر نوری استاندارد
مرکز فروش سیم و کابل ایران

فروش اینترنتی انواع فیبر نوری استاندارد

فروش اینترنتی انواع کابل های فیبر نوری استاندارد ایرانی و خارجی با تاییدیه استفاده در پروژه های شرکت ملی مخابرات ایران در انواع سینگل مود، مالتی مود و nz در نمونه های indoor و outdoor به صورت ویژه از طریق این مجموعه آغاز شده است. فیبر های نوری مخابراتی که در بازار فیبر نوری ایران به صورت ویژه عرضه می شوند، قابل استفاده در شرایط محیطی پروژه های مختلف می باشد.

برخی از پروژه ها که می بایست از فیبر های نوری خاکی استفاده نمایند می توانند این کابل های نوری را در انواع sm، mm و nz از طریق این مجموعه خریداری کنند. فیبر های نوری هوایی در انواع adss و ossc به همراه فیبر های نوری کانالی از دیگر محصولات این برند ها می باشند که در این مرکز فروش قابل ارائه می باشد.

فیبر های نوری مخابراتی ایرانی که غالبا از تولیدات شهید قندی یزد، رفسنجان و تهران سیمین فر می باشد در این مرکز فروش در قرقره های ۴۰۰۰ متری به پروژه ها ارائه می شود.

نکته مهم در خصوص خرید شرکت های مخابراتی از بازار فیبر نوری ایران این است که محصولات خریداری شده توسط این مرکز فروش به لحاظ کیفیتی تایید شده و تضمین می شوند و مشتریان می توانند این محصولات را با آسودگی خریدرای نمایند. بدون تردید مسائل مربوط به اجرای پروژه ها که در آن فیبر های نوری کار گذاشته می شود باید توسط افراد متخصص انجام شود تا تار های نوری در زمان قرار گرفتن فیبر نوری در محل پروژه آسیب نبینند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری استاندارد

قیمت فروش انواع فیبر نوری استاندارد

قیمت فروش انواع فیبر های نوری استاندارد که قابل استفاده در پروژه های مخابراتی سراسر …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام