عرضه فیبر نوری
خانه / مفصل فیبر نوری / فروش انواع مفصل فیبر نوری sumjin
مرکز فروش سیم و کابل ایران

فروش انواع مفصل فیبر نوری sumjin

فروش انواع مفصل های فیبر نوری با برند sumjin یکی از برترین تولید کنندگان خارجی مفصل های فیبر نوری که محصولات خود را به بازار ایران نیز عرضه نموده است در راستای ارائه تمامی محصولات شبکه فیبر نوری از طریق بازار فیبر نوری ایران به پروژه های سراسر کشور آغاز شده است.

مفصل های فیبر نوری که در محل فیوژن فیبر نوری برای محافظت از تار های جوش شده مورد استفاده قرار می گیرند به صورت خاکی و هوایی تولید می شوند که بسته به نیاز پروژه ها این کابل ها قابل ارائه به مشتریان این محصولات می باشد.

برند sumjin به دلیل کیفیت مناسب مفصل های آن در پروژه های متعددی استفاده شده است و این مفصل ها می تواند گزینه مناسبی برای خرید مشتریان به شمار رود.

انواع مفصل های فیبر نوری ۲ و ۴ سوراخه sumjin با هر میزان سفارش قابل ارائه به پروژه های مختلف است و پروژ های مختلف می توانندکلیه تجهیزات مورد نیاز شبکه فیبر نوری خود رابه صورت مستقیم از بازار فیبر نوری ایران خریداری نمایند.

چه محصولاتی در بازار فیبر نوری ایران عرضه می شود؟

بسیاری از مشتریان که برای خرید تجهیزات فیبر نوری با این مرکز فروش تماس می گیرند، به دنبال آگاهی از این موضوع می باشند که بازار فیبر نوری ایران چه محصولاتی را علاوه بر مفصل های فیبر نوری به مشتریان و پروژه ها عرضه می کند. درزپاسخ به این سوال می بایست مطرح نمود که انواع کابل های فیبر نوری، پچ پنل فیبر نوری، پچ کورد های فیبر نوری، انوواع آداپتور فیبر نوری و همچنین پیگتیل های فیبر نوری از محصولات پرکاربردی می باشند که در این مرکز فروش به مشتریان ارائه می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

انواع مفصل فیبر نوری چهار سوراخه

قیمت خرید انواع مفصل فیبر نوری چهار سوراخه

قیمت خرید مفصل های فیبر نوری در انواع چهار سوراخه یکی از مواردی می باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام