عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری رفسنجان / فروش انواع فیبر نوری opgw رفسنجان
مرکز فروش سیم و کابل ایران

فروش انواع فیبر نوری opgw رفسنجان

فروش انواع فیبر نوری رفسنجان در نمونه های خاکی، کانالی، هوایی و آرموردار رفسنجان به همراه فیبر های نوری خاص opgw این برند از طریق آراد کابل آغاز شده است.
فیبرهای نوری opgw که به دلیل کاربرد خاص آنها در شبکه های مخابراتی مخابراتی کمتر در بازار این محصولات یافت می شود، یکی از تولیدات کارخانه تولید فیبر نوری رفسنجان می باشد که با سفارش پروژه های خاص قابلیت تولید دارد.
رفسنجان که فعالیت خوبی در زمینه تولید انواع فیبر های نوری دیگر نیز دارد، توانسته است کابل های مورد نیاز تعداد زیادی از پروژه های سراسر کشور را تامین کند.
فیبرهای نوری خاکی obuc، کانالی ocuc و فیبرهای نوری armored به همراه کابل های نوری هوایی از مهم ترین تولیدات این کارخانه است که امکان فروش اینترنتی و آنلاین آن به مشتریان، شرکت ها و پروژه ها فراهم شده است.
آراد کابل که محصولات رفسنجان را به صورت مستقیم عرضه می کند، کابل های نوری شهید قندی یزد، نگزنس، لئونی و draka را در لیست فروش خود دارد.
هدف از عرضه برندهای مختلف فیبر نوری در آراد کابل، همراهی با پروژه ها و واحد های فنی در پروژه های مخابراتی با هدف تامین کابل های مورد نظر آنها می باشد.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فروش فیبر نوری رفسنجان

نمایندگی فروش فیبر نوری ۱۲ core رفسنجان

نمایندگی فروش فیبر نوری ۱۲ core رفسنجان با ترکیب تارهای نوری ۶*۲ و ۱۲*۱، این …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام