عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری استاندارد / فروش انواع فیبر نوری کانالی ocuc استاندارد
مرکز فروش سیم و کابل ایران

فروش انواع فیبر نوری کانالی ocuc استاندارد

فیبر های نوری کانالی ocuc استاندارد که ساختمان مناسبی برای استفاده در کانال کابل ها و مقاوم بودن در برای حیوانات جونده موذی دارا می باشند، در این مجموعه به صورت ویژه به فروش می رسد.

فیبر های نوری کانالی که با مشخصه ocuc شناخته می شوند در انواع sm، mm و nz تولید شده و توسط تولید کنندگان به بازار عرضه می شود. اما اینکه این محصولات توسط چه برند های ایرانی و خارجی تولید می شود، موضوعی مهم به شمار می رود که قصد داریم به شما عزیزان اطلاعات کاملی را ارائه نماییم.

فیبر نوری نگزنس

اگر در پروژه های دولتی مشغول به فعالیت هستید و قصد خرید کابل های نوری کانالی برای پروژه خود را دارید، بدون تردید برند شهید قندی یزد و رفسنجان به عنوان اصلی ترین گزینه های داخلی هستند که مورد تایید کارفرما های شما قرار گرفته است. از این رو بازار فیبر نوری این برند های ایرانی معتبر را به صورت ویژه در لیست فروش خود دارد. در کنار برند های ایرانی، تولید کنندگان خارجی از جمله نگزنس، لئونی، عمان، فایبرلند و دراکا به همراه ال اس کره از مهمترین کابل های نوری خارجی عرضه شده در این مرکز فروش می باشد. در صورت نیاز به مشاوره می توانید از طریق راه های ارتباطی مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

تولید کننده فیبر نوری کانالی

تولید کننده فیبر نوری کانالی

تولید کننده فیبر نوری کانالی در انواع برند های مختلف به صورت ۷۲ کر، ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام