عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری کانالی / فروش انواع فیبر نوری ژله فیلد کانالی شهید قندی
مرکز فروش سیم و کابل ایران

فروش انواع فیبر نوری ژله فیلد کانالی شهید قندی

آغاز فروش انواع فیبر های نوری ژله فیلد خاکی و کانالی در انواع obuc و ocuc به پروژه های مختلف آغاز شده است و این کابل های فیبر نوری در نمونه های ۱۲، ۲۴، ۴۸ و ۷۲ کر به صورت ویزه در اختیار مشتریان در سراسر کشور قرار می گیرد. فیبر های نوری ژله فیلد خاکی و کانالی به دلیل استفاده در پروژه های مخابراتی به صورت outdoor کاربرد بیشتری نسبت به فیبر های نوری هوایی داشته و از این جهت این کابل های نوری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

شهید قندی یزد یکی از بزرگترین تولید کنندگان فیبر نوری در ایران به شمار می رود که این کابل های نوری ژله فیلد را در انواع ocuc کانالی و obuc خاکی تولید کرده و به بازار عرضه می کنند.

تفاوت فیبر های نوری ژله فیلد کانالی ocuc و ocfc

فیبر های نوری کانالی ocuc و ocfc به کاربرد آنها در پروژه ها مربوط نمی شود بلکه این کابل های نوری را می توان به جای یکدیگر استفاده نمود . تنها تفاوت این کابل های نوری به ژله استفاده شده در ساختمان کابل مربوط می شود که در نوع ocuc که به کابل های ژله فیلد خشک شناخته می شوند، در صورت وارد شدن ضربه به بدنه فیبر خاصیت ژله ای در آن نقطه فعال می شود تا از ساختمان درونی فیبر نگهداری نماید. اما در نوع ocfc به دلیل ژله ای بودن ساختمان فیبر، ژله فیبر به صورت خشک نبوده و خاصیت ژله ای در زمان تولید از بدنه کابل محافظت می کند. مزیت فیبر های نوری ocuc نسبت به کابل های نوری ocfc باعث شده است تولید کنندگان فیبر نوری دیگر نمونه ocfc را تولید نکنند. در صورت نیاز پروژه ها به خرید فیبر های نوری Ocfc که تفاوتی به لحاظ کاربردی با نوع ocuc ندارد، می توانید به صورت به روز از طریق این مرکز فروش و ثبت سفارش تولید اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

تولید کننده فیبر نوری کانالی

تولید کننده فیبر نوری کانالی

تولید کننده فیبر نوری کانالی در انواع برند های مختلف به صورت ۷۲ کر، ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام