عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری مخابرات / فروش انواع فیبر نوری مخابرات
مرکز فروش سیم و کابل ایران

فروش انواع فیبر نوری مخابرات

فروش  انواع فیبر نوری مخابرات که در پروژه های مختلف با برند های ایرانی و خارجی استفاده می شود، علاوه بر ساختمان کابل، به سینگل مود، مالتی مود و nz بودن کابل های نوری بستگی دارد.
فیبر های نوری امروزه علاوه بر کاربرد در پروژه های مخابراتی به عنوان یک وسیله تزئینی نیز مورد توجه قرار گرفته است. که فیبر های نوری تزئینی به نوعی از جنس پلاستیک تولید می شوند و قیمت این محصولات به مراتب پایین تر از کابل های نوری مخابراتی با تار های نوری شیشه ای می باشند.
قیمت فروش فیبر های نوری مخابراتی تحت تاثیر عوامل مهمی می باشد که به همین دلیل لازم است خریداران این کابل های نوری لازم است اطلاعاتی در خصوص این کابل ها و نحوه تغییر قیمت آنها داشته باشند تا از این طریق بتوانند خرید مطمئنی را برای پروژه های خود داشته باشند.
فیبر های نوری در دسته بندی به لحاظ تار های استفاده شده در ساختمان کابل که شامل انواع سینگل مود یا sm، مالتی مود یا mm و nz می باشند قیمت های متفاوتی را دارا هستند.
کابل های نوری سینگل مود در میان سه نوع از تار های نوری معرفی شده ضمن اینکه کاربرد بیشتری دارد، قیمت به مراتب پایین تری را برای پروژه ها به همراه خواهد داشت.
کابل های فیبر نوری علاوه بر اینکه از نقطه نظر تار های نوری دسته بندی می شوند، از نظر ساختمان کابل نیز مورد بررسی قرار می گیرند.
کابل های نوری در انواع indoor و outdoor تولید می شوند که نوع outdoor این کابل های نوری در انواع خاکی، کانالی و هوایی قابل تولید می باشد و با توجه به پیچیدگی ساختمان کابل های فیبر نوری خاکی، قیمت این کابل ها نسبت به سایز انواع کابل های نوری outdoor بیشتر است و در رده دوم این کابل ها به لحاظ قیمت، کابل های هوایی قرار دارند که در نمونه های adss و ossc تولید می شوند.
آراد کابل به صورت ویژه عرضه انواع کابل های برق و مخابراتی و فیبر های نوری را به پروژه های سراسر کشور انجام می دهد و در این راستا مشاوره های لازم نیز در خصوص انتخاب محصول در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

منبع: آراد کابل 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری مخابرات

فیبر نوری مخابرات فروش مستقیم

فیبر نوری مخابرات ایران به صورت مستقیم از طریق آراد کابل به پروژه های سراسر …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام