عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری خاکی / فروش انواع فیبر نوری خاکی مخابراتی استاندارد
مرکز فروش سیم و کابل ایران

فروش انواع فیبر نوری خاکی مخابراتی استاندارد

فروش فیبر نوری خاکی که در دسته فیبر نوری مخابراتی قرار می گیرند با توجه به نیازهای پروژه های مخابراتی در انواع ۴، ۶، ۸، ۱۲، ۲۴، ۴۸، ۷۲، ۹۶ و ۱۴۴ core تولید می شوند از طریق این مجموعه آغاز شده است. فیبر نوری خاکی غابلا به صورت دفنی در پروژ های مخابراتی استفاده می شود و در برخی از پروژه ها به دلیل وچود حیوانات جونده در کانال کابل ها مور استفاده قرار می گیرد.
فیبر های نوری مخابراتی که به صورت خاکی تولید می شوند دارای مشخصه های obuc و obfc می باشند که نوع obuc فیبر های نوری خاکی و کانالی که با عنوان کابل های نوری ژله ای خشک نیز شناسایی می شوند امروزه تولید شده و در پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
به لحاظ کاربردی کابل های فیبر نوری obuc و obfc تفاوت چندانی نداشته و از این کابل ها می توان به صورت جایگزین در پروژه های مختلف استفاده نمود.
آراد کابل که یک مرکز فروش تخصصی انواع فیبر نوری و تجهیزات شبکه در ایران می باشد برند های مختلف ایرانی و خارجی این کابل ها را با مشخصه های مختلف جهت عرضه به پروژه های متنوع به مشتریان ارائه می نماید.

فیبر نوری obfc

فروش ویژه انواع فیبر نوری مخابراتی خاکی شهید قندی یزد

فیبر های نوری خاکی در ایران با برند های مختلفی تولید می شوند که یکی از کارخانه های معتبر تولید کننده فیبر های نوری در ایران، شهید قندی یزد می باشد که این کابل ها را در انواع obuc و obfc با تار های نوری فوجیکارا ژاپنی تولید کرده و به بازار عرضه می کند.
فیبر های نوری مخابراتی شهید قندی یزد تاییدیه های لازم برای استفاده در پروژه های مخابراتی را دارا بوده و این کابل ها با تست های لازم بر روی آنها گواهینامه های لازم جهت استفاده در پروژه های شرکت ملی مخابرات ایران را کسب نموده اند.
از این رو آراد کابل به عنوان یکی از مراکز فروش معتبر انواع فیبر های نوری در ایران، کابل های نوری خاکی شهید قندی یزد را به مشتریان عرصه می نماید.
این کابل ها در انواع ۱۲، ۲۴، ۴۸، ۷۲، ۹۶ و ۱۴۴ کر در این مجموعه موجود است و ارائه دیتاشیت های لازم این کابل ها به مشتریان این محصولات که غالبا شرکت های مخابراتی می باشند نیز میسر می باشد.

فیبر نوری خاکی obuc

فیبر های نوری مخابراتی خاکی استاندارد با برند های خارجی

فیبر های نوری به دلیل گسترش استفاده از آنها در سراسر جهان و به دلیل مزایای بسیاری که این کابل های نوری نسبت به کابل های مسی دارند، توسسط برند های مختلفی تولید شده و به بازار ایران وارد می شوند که به دلیل فعالیت این مجموعه در زمینه فروش تخصصی انواع فیبر های نوری برند های خارجی موجود که به شرح زیر می باشند به مشتریان این محصولات معرفی می شوند.

برند های خارجی تولید کننده انواع فیبر نوری خاکی :

  • TKF هلند
  • LS کره
  • LEONI آلمان
  • NEXANS
  • DRAKA دانمارک
  • OFO عمان

محصولات این کارخانه ها به دلیل استفده در بسیاری از پروژه های داخلی توسط این مجموعه به صورت مستقیم وارد شده و در اختیار مشتریان و پروژه های مخابراتی قرار می گیرد.

فیبر نوری مخابراتی

برند های ایرانی تولید کننده فیبر نوری خاکی استاندارد

علاوه بر کارخانه شهید قندی یزد، برند های تهران سیمین فر و رفسنجان نیز از تولید کنندگان برتر ایرانی در زمینه تولید انواع کابل های نوری می باشند که با توحه به نیاز های داخلی پروژه ها، اقدام به تولی انواع فیبر نوری خاکی و کانالی مطابق با استاندارد های لازم شرکت ملی مخابرات ایران نموده اند.
شرکت های مخابراتی و پروژه های بزرگ می توانند برای خرید این محصولات در نمونه های خاکی و کانالی از طریق آراد کابل اقدام نمایند.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری خاکی

خرید اینترنتی فیبر نوری خاکی

فیبر نوری خاکی از کابل های بسیار پرمصرف در زمینه انجام پروژه های بسیا مهم …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام