عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری هوایی / خرید فیبر نوری هوایی adss در تهران
مرکز فروش سیم و کابل ایران

خرید فیبر نوری هوایی adss در تهران

خرید فیبر نوری هوایی adss، کانالی و خاکی با برندهای ایرانی و خارجی در تهران برای پروژه های مختلف در سراسر کشور مهیا شده است. فیبر نوری هوایی به دلیل استفاده در محیط خارج از ساختمان، ساختاری متفاوت نسبت به کابل های فیبر نوری خاکی و کانالی داشته و به صورت نصب بر روی تیر ها استفاده می شود.
در برخی از مناطق که پروژه‌های مخابراتی جهت انتقال دیتا از فیبر های نوری استفاده می کنند، به دلیل شرایط محیطی آن منطقه ناچار به استفاده از فیبر های نوری هوایی می باشند، تا از این طریق بتوانند یک منطقه خاص را به شبکه فیبر نوری متصل نمایند.
فیبر نوری هوایی در دو نوع adss و ossc تولید می شوند که برندهای مختلف ایرانی و خارجی اقدام به تولید این فیبر های نوری مهاردار با ساختمان مناسب نموده اند.
اگر بخواهیم بهترین نمونه فیبرهای نوری هوایی در ایران را معرفی نماییم بدون تردید باید به سراغ محصولات شهید قندی یزد برویم و تولیدات این برند را به مشتریان معرفی کنیم.

فیبر نوری هوایی

در کنار تولیدات شهید قندی یزد، برند های ofo عمان , دراکا لهستان نیز در میان محصولات این مجموعه در صورت نیاز مشتریان قابل ارائه به آنها می باشد. مشتریان می توانند در صورت نیاز به مشاوره در زمینه تامین یراق آلات اجرای این پروژه ها نیز از واحد فروش آراد کابل مشاوره های لازم را دریافت نمایند.

خرید فیبر نوری هوایی، خاکی و کانالی به همراه کابل های نوری indoor به همراه تجهیزات شبکه فیبر نوری به صورت ویژه از طریق بازار فیبر نوری ایران برای مشتریان این محصولات مهیا شده است.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل فیبر نوری هوایی

کابل فیبر نوری هوایی adss برند ایرانی

کابل فیبر نوری هوایی adss یکی از فیبر های نوری مهم در پروژه های مخابراتی …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام