عرضه فیبر نوری
خانه / کابل فیبرنوری / خرید اینترنتی کابل فیبر نوری ۱۲ core
مرکز فروش سیم و کابل ایران

خرید اینترنتی کابل فیبر نوری ۱۲ core

خرید اینترنتی انواع کابل های فیبر نوری ۱۲ core با ترکیب های ۶*۲ و ۱۲*۱ به صورت خاکی، کانالی و هوایی با تارهای نوری سینگل مود، مالتی مود و nz از طریق این مرکز فروش برای پروژه های سراسر کشور میسر شده است.

فیبرهای نوری ۱۲ core به دلیل استفاده زیادی که در پروژه های مختلف دارند همواره مورد نیاز بخش های مختلف در پروژه های شبکه و مخابراتی هستند که به دلیل وجود این نیازها، برندهای مختلف اقدام به تولید این کابل های نوری کرده اند.

فیبر های نوری ۱۲ core با برندهای متنوع ایرانی و خارجی برای استفاده به صورت خاکی، کانالی، هوایی و با عایق lszh جهت استفاده در محیطی های خاص تولید و عرضه شده است.

خرید اینترنتی این کابل های نوری با فاکتورهای رسمی و غیر رسمی برای شرکت ها و پروژه های مختلف ممکن بوده و به همین دلیل بازار فیبر نوری ایران این نوع از کابل های نوری را به پروژه های سراسر کشور عرضه می کند.

برندهای تولید کننده فیبر نوری ۱۲ core

کابل های فیبر نوری ۱۲ core توسط کارخانه های مختلفی در ایران و خارج از کشور تولید می شوند که این کارخانه ها در ایران با برندهای شهید قندی یزد، تهان سیمین فر و رفسنجان محصولات خود را عرضه می کنند که در این مرکز فروش قابل عرضه به مشتریان می باشد.

در کنار محصولات ایرانی، برندهایی نظیر نگزنس، لگراند، عمان، فایبرلند، tkf هلند، usa-3m آمریکا، لئونی آلمان نیز به صورت ویژه قابل ارائه به مشتریان می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل فیبر نوری

قیمت کابل فیبر نوری ۲۴ کور مخابراتی

قیمت کابل فیبر نوری در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور از مهم ترین فیبر …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام