عرضه فیبر نوری
خانه / کابل فیبرنوری / خرید اینترنتی انواع کابل فیبر نوری سینگل مود
مرکز فروش سیم و کابل ایران

خرید اینترنتی انواع کابل فیبر نوری سینگل مود

خرید اینترنتی و آنلاین انواع کابل های فیبر نوری سینگل مود و مالتی مود، موردی می باشد که بسیای از مشتریان و پروژه های مخابراتی و شرکت های فعال به دنبال آن می باشند، تا از طریق آن بتوانند به آسانی و اطمینان بالا، کابل های مورد نیاز خود را خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهند.

فیبرهای نوری سینگل مود singe mode، به دلیل تارهای نوری ۹ میکرونی که دارا می باشند، امکان انتقال اطلاعات توسط تنها یک سیگنال نوری را فراهم می کنند که این کابل ها غالبا در مسافت های طولانی با افت کمتر نسبت به کابل های فیبر نوری مولتی مود می توانند اطلاعات را منتقل نمایند.

فیبرهای نوری سینگل مود یا تک حالته به دلیل کاربرد ویژه در پروژه های مخابراتی، توسط کارخانه های مختلفی در ایران و جهان تولید شده و عرضه می شود. کارخانه های ایرانی شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان از بزرگ ترین تولید کنندگان فیبر نوری در ایران می باشند که تلاش کرده اند کابل های فیبر نوری را مطابق با نیاز های داخلی تولید و عرضه نمایند.

استفاده از تارهای نوری با کیفیت جهانی از قبیل فوجیکورا و سامیتومو باعث شده است این کابل ها در ایران از کیفیت بالایی برخودار باشد.

برندهای موجود انواع کابل فیبر نوری سینگل مود

اگر بخواهیم به برندهایی که هم اکنون فیبرهای نوری سینگل مود آنها در بازار فیبر نوری ایران موجود بوده و کابل ارائه به مشتریان است اشاره کنیم، کارخانه های شهید قندی یزد، تهران سیمین فر، ofo عمان، رفسنجان، leoni آلمان، دراکا دانمارک، ls کره،  tkf هلند اشاره کرد که با توجه به نیاز مشتریان و پروژه هایی که با بازار فیبر نوری ایران همکاری می نمایند، در لیست فروش این مجموعه قرار گرفته است.

خرید اینترنتی و آنلاین همراه با مراجعه حضوری مشتریان و ارائه دیتاشیت کابل های مورد نیاز پروژه ها به آنها برای بررسی بیشتر کابل انتخابی آنها، شرایطی می باشد که بازار فیبر نوری ایران برای مشتریان خود فراهم کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل فیبر نوری

قیمت کابل فیبر نوری ۲۴ کور مخابراتی

قیمت کابل فیبر نوری در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور از مهم ترین فیبر …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام