عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری nexans / خرید اینترنتی انواع فیبر نوری ۲۴ core nexans
مرکز فروش سیم و کابل ایران

خرید اینترنتی انواع فیبر نوری ۲۴ core nexans

خرید اینترنتی انواع فیبرهای نوری مخابراتی ۲۴ core در نمونه های سینگل مود، مالتی مود و nz، با تعداد کورهای ۲۴ core و برندهای نگزنس nexans، ofc، عمان، دراکا دانمارک، لئونی آلمان و شهید قندی یزد از طریق بازار فیبر نوری ایران میسر شده است.

فیبرهای نوری نگزنس که در انواع ۴ تا ۱۴۴ که تولید می شوند از برندهای خارجی معتبر در ایران به شمار می رود که نه تنها کابل های فیبر نوری این کارخانه بلکه کابل های شبکه آن نیز به صورت گسترده در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرند.

فیبرهای نوری nexans در انواع sm و mm بیشترین کاربرد در پروژه های داخل ایران را دارا می باشند و کابل های core 24 این کارخانه با ترکیب ۶*۴ به صورت outdoor می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

علت خرید فیبرهای نوری nexans

بسیاری از پروژه های مخابراتی و شبکه در سراسر کشور به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا تولیدات شرکت nexans از محصولات این کارخانه در پروژه های خود استفاده می کنند. نگزنس مطابق با نیاز های پروژه های داخلی ایران و استاندارهای لازم برای پروژه های مخابراتی تولید کرده و عرضه نموده است.

بازار فیبر نوری ایران به صورت ویژه محصولات nexans را جهت ارائه به پروژه های مختلف به صورت مستقیم وارد نموده و با قیمت رقابتی در اختیار مشتریان قرار می دهد.

فیبرهای نوری مشابه برند nexans در ایران

علاوه بر محصولات nexans سایر تولیدات برندهای ایرانی و خارجی در ایران وجود دارد که از جمله این کارخانه ها می توان به برندهای شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان از برندهای ایرانی و برندهای دراکا، ofo عمان، ls کره، لئونی آلمان می باشند که در انواع مالتی مد، سینگل مد و nz در بازار فیبر نوری ایران تخصصی ترین مرکز فروش فیبر نوری و تجهیزات شبکه در ایران می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری نگزنس nexans

خرید آنلاین فیبر نوری نگزنس nexans

فیبر نوری نگزنس nexans از برترین کابل های فیبر نوری معرفی شده است که می …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام