عرضه فیبر نوری
خانه / کابل فیبرنوری / خرید انواع کابل فیبر نوری هوایی nz
مرکز فروش سیم و کابل ایران

خرید انواع کابل فیبر نوری هوایی nz

خرید انواع کابل های فیبر نوری هوایی nz به صورت کاملا تخصصی از طریق بازار کابل ایران برای مشتریان این محصولات فراهم شده است.

فیبرهای نوری هوایی nz نوع خاصی از کابل های فوری به شمار می روند که در پروژه هایی استفاده می شوند که سعی می کنند که انتقال اطلاعات با کمترین میزان افت همراه باشد. به همین دلیل صاحبان پروژه ها ترجیح می دهند از فیبرهای نوری nz به جای کابل های نوری sm یا سینگل مود در مسافت های طولانی استفاده نمایند.

به لحاظ قیمت، فیبرهای نوری nz در مقایسه با کابل های نوری سینگل مد قیمت بالاتری داشته و به همین دلیل از این کابل ها در حالت های خاص ذکر شده استفاده می شود.

به صورت کلی فیبرهای نوری nz به صورت خاکی، کانالی و هوایی تولید می شوند که انواع ۱۲، ۱۶، ۲۴، ۴۸، ۷۲ که این کابل ها در انواع خاکی و کانالی کاربرد دارند که

پرکاربردترین فیبر نوری هوایی nz

پرکاربردترین فیبرهای نوری هوایی nz به صورت ترکیبی با فیبرهای نوری سینگل مد تولید می شوند که این کابل ها در انواع ۲۴ کر به صورت ترکیبی sm+nz تولید می شوند که در بازار کابل ایران به صورت قرقره های ۴۰۰۰ متری با تلرانس ۵ درصد قابل ارائه به مشتریان است.

این کابل ها دارای ۱۱۰ span می باشند به این معنی که مهار استفاده شده در ساختمان این کابل ها به گونه این است که فاصله تیرهای نصب شده برای قرار گرفتن فیبر نوری بر روی آن نباید بیشتر از ۱۱۰ متر باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل فیبر نوری

قیمت کابل فیبر نوری ۲۴ کور مخابراتی

قیمت کابل فیبر نوری در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور از مهم ترین فیبر …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام