عرضه فیبر نوری
خانه / مفصل فیبر نوری / خرید انواع مفصل فیبر نوری samjin
مرکز فروش سیم و کابل ایران

خرید انواع مفصل فیبر نوری samjin

خرید انواع مفصل فیبر نوری در انواع ۲۴، ۴۸، ۷۲ و ۱۴۴ رشته با برندهای چینی ، samjin، نتورک یا NWC SS، ۳m-2178S، ۳m-2178 LS، به صورت هوایی و دو سوراخه و چهار سوراخه با بالا ترین کیفیت به صورت تضمینی در کنار کابل‌های نوری و سایر تجهیزات شبکه برای مشتریان این محصولات ممکن شده است.
مفصل فیبر نوری که به عنوان یک ابزار بسیار مهم در هنگام فیوژن دو فیبر نوری به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد، با هدف محافظت از فیبر های نوری فیوژن شده در محل اتصال آنها نصب می‌شود، در انواع  هوایی، خاکی، دریایی و صنعتی تولید می شوند که این مفصل ها با برند های مختلفی در این مجموعه قابل عرضه به مشتریان است.
برندهای مفصل فیبر نوری عرضه شده در شرکت آراد کابل به صورت کاملا تضمینی و با کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار می گیرند و برندهای چینی نیز به صورت ضمانت شده به مشتریان ارائه می شود.

مفصل فیبر نوری samjin

آراد کابل به صورت ویژه انواع کابل فیبر نوری در نمونه های ایرانی و خارجی را نیز برای عرضه به مشتریان و پروژه‌های مخابراتی در سراسر کشور در لیست فروش خود قرار داده است.
از این رو شرکت های مختلف می‌توانند تمامی تجهیزات مورد نیاز اجرای پروژه‌های فیبر نوری خود را به صورت مستقیم از این مجموعه تامین نمایند.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

مفصل فیبر نوری samjin

قیمت روز بهترین مفصل فیبر نوری samjin

قیمت روز بهترین مفصل های فیبر نوری خاکی و هوایی با برند samjin توسط کارشناسان …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام