عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری رفسنجان / خرید انواع فیبر نوری ocfc رفسنجان
مرکز فروش سیم و کابل ایران

خرید انواع فیبر نوری ocfc رفسنجان

خرید انواع کابل های فیبر نوری ocfc رفسنجان که به عنوان کابل های فیبر نوری ژله ای شناخته می شوند، از طریق این مجموعه برای پروژه های مخابراتی سراسر کشور ممکن است. این کابل ها نوری با مشخصه ocfc، هر چند در سال های اخیر کاربرد کمتری دارند و از آنها در پروژه ها استفاده نمی شود و جایگزین این کابل های نوری، نمونه ژله فیلد خشک این کابل ها می باشد که با مشخصه فنی ocuc به پروژه ها ارائه می شوند، لذا همچنان برخی از پروژه ها خواهان استفاده از این کابل های نوری می باشند.

اما به واقع تفاوت میان کابل های فیبر نوری ocuc و ocfc در چه مواردی می باشد و آیا می توان از این کابل های نوری به جای یکدیگر استفاده کرد یا خیر؟ این سوال همواره ذهن کارشناسان پروژه ها را به خود مشغول کرده است که در پاسخ به این این سوال باید اینگونه مطرح نماییم که این کابل های نوری به لحاظ کاربردی تفاوتی نداشته و به عنوان کابل های نوری کانالی استفاده می شوند. فیبر های نوری ocfc یک ساختار ژله ای داشته و این ساختار از زمان تولید کابل در ساختمان آن فعال است و ممکن است به مرور زمان خاصیت ژله ای این کابل ها آنچنان که باید و شاید عمل نکند. اما در نمونه کابل های ocuc به دلیل خشک بودن ساختمان کابل، خاصیت ژله ای در اثر وارد شدن ضربه به ساختمان کابل فعال شده و به این ترتیب ژله کابل در زمان خاصیت خود را ازدست نداده و می تواند در زمان وارد شدن ضربه و با فعال شدن خاصیت کابل، از ساختمان درونی آن و تار های نوری محافظت نماید.

کارخانه فیبر نوری رفسنحان با تولیدات به روز خود تلاش کرده است این کابل های نوری را به صورت ویژه در انواع ocuc و ocfc تولید و در اختیار پروژه های قرار دهد. ممکن است به دلیل کاربرد کابل های نوری ocfc در پروژه ها در برخی از نمونه های این کابل ها، موحودی کافی وجود نداشته باشد که امکان تولید این کابل ها برای پروژه ها در کمترین زمان ممکن است.

پرکاربردترین فیبر های نوری کانالی ocuc و ocfc

بسیاری از پروژه های مخابراتی علیرغم امکان تولید کابل های نوری ocfc و ocuc در انواع ۱۲ تا ۱۴۴ کر، از نمونه های خاص این کابل ها بر حسب نیاز خود استفاده می کنند. اگر بخواهیم به نمونه های پرکاربرد این کابل های نوری اشاره نماییم، باید به فیبر های نوری ۱۲، ۲۴، ۳۶، ۴۸ و ۷۲ کر این کابل ها بپردازیم که در انواع سینگل مد، مالتی مد و nz در پروژه های مختلف بر حسب نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. انتخاب نوع سینگل مد، مالتی مد و یا nz بوده کابل های فیبر نوری بستگی به عوامل متعددی دارد که لازم اتست کارشناسان پروژه ها نسبت به تعیین نوع کابل های مورد نیاز خود اقدام نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فروش فیبر نوری رفسنجان

نمایندگی فروش فیبر نوری ۱۲ core رفسنجان

نمایندگی فروش فیبر نوری ۱۲ core رفسنجان با ترکیب تارهای نوری ۶*۲ و ۱۲*۱، این …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام