عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری لگراند / خرید انواع فیبر نوری nz لگراند
مرکز فروش سیم و کابل ایران

خرید انواع فیبر نوری nz لگراند

قیمت روز انواع فیبرهای نوری sm، mm و nz با برند لگراند، نگزنس و دراکا به صورت به روز و آنی به مشتریان و شرکت های مختلف ارائه می شود.
فیبرهای نوری لگراند و نگزنس نام آشناترین تولیدات فیبرهای نوری خارجی در ایران می باشند که فعالان پروژه های مخابراتی توانسته اند تا حد زیادی از محصولات این دو برند در پروژه های داخلی استفاده نمایند.
فیبرهای نوری nz یکی دیگر از انواع کابل های نوری می باشند که فعالان پروژه های مخابراتی توانسته اند تا حد زیادی از محصولات این دو برند در پروژه های داخلی استفاده نمایند.
فیبرهای نوری nz یکی دیگر از انواع کابل های نوری می باشند که به دلیل ویژگی ها برخی از پروژه ها لازم است مورد استفاده قرار گیرند.

به دلیل برندهای مختلفی که در این مجموعه در حوزه فیبرهای نوری عرضه می شوند، لگراند و نگزنس که تولید کننده اکثر فیبرهای نوری می باشند، در صورت موجود بودن آنها به مشتریان پیشنهاد می شوند.
لگراند یکی از برترین تولیدکنندگان در حوزه پروژه های مخابراتی می باشد که پچ کوردهای فیبرنوری را نیز در سایزهای مختلف تولید و عرضه می کند.
آراد کابل به دلیل سفارش های متعدد مشتریان به جهت خرید کابل های نوری nz تلاش کرده است همواره بهترین پیشنهادات را به شرکت های مخبراتی در زمینه خرید این کابل ها ارائه نماید.

منبع : آراد کابل 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری سینگل مود لگراند

قیمت انواع فیبر نوری سینگل مود لگراند

قیمت انواع فیبر نوری لگراند و نگزنس را بسیاری از مشتریان در تماس با واحد …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام