عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری شهید قندی / خرید انواع فیبر نوری ۱۲ کر ۶*۲ شهید قندی یزد
مرکز فروش سیم و کابل ایران

خرید انواع فیبر نوری ۱۲ کر ۶*۲ شهید قندی یزد

خرید فیبر های نوری ۱۲ کر را می توان از پرکاربردترین فیبرهای نوری در ایران قلمداد نمود که بسیاری از مشتریان و پروژه های مخابراتی در تماس با آراد کابل به دنبال آگاهی از قیمت خرید و فروش این کابل ها در انواع ۶*۲ و ۱۲*۱ در نمونه های خاکی، کانالی و هوایی با برند شهید قندی یزد می باشند.
فیبرهای نوری ۱۲ کر به صورت ویژه توسط کارخانه های مختلفی تولید می شوند که شهید قندی یزد یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان این کابل های نوری در ایران می باشد که این محصولات را با تارهای نوری فوجیکورا که ازبهترین تارهای فیبر نوری در جهان به شمار می رود تولید کرده و به بازار عرضه می کند.
در خصوص متراژ قرقره های کابل های نوری ۱۲ کر می توان به این نکته اشاره نمود که این کابل های نوری با متراژهای پایه ۴۰۰۰ متری عرضه می شوند که این مهم یکی از استاندارد های بسته بندی این محصولات به شمار می رود.

مشخصات فنی فیبرهای نوری ۶*۲ شهید قندی یزد

فیبرهای نوری ۱۲ کر شهید قندی یزد در انواع ۶*۲ به صورت خاکی obuc و کانالی ocuc تولید شد می شوند که آگاهی از مشخصات فنی کابل های مورد نیاز پروژه ها و نیاز سنجی براساس شرایط  محیطی آن یکی از الزامات می باشد که باید کارشناسان فنی پروژه ها به آن دقت نمایند.
فیبرهای نوری ۶*۲ خاکی علاوه بر استفاده به صورت دفنی، در کانال های دارای حیوانات جونده نیز استفاده می شود که به دلیل دارا بودن آرمورد در ساختمان کابل، به خوبی از تارهای نوری و لایه های داخلی کابل در برابر حیوانات محافظت می کند.

قیمت فروش فیبرهای نوری ۱۲ کر شهید قندی یزد

فیبرهای نوری ۱۲ کر خاکی و کانالی شهید قندی یزد به دلیل کاربرد زیاد در پروژه ها، همواره قیمت فروش آن مورد سوال مشتریان است که این کابل ها را قصد دارند در پروژه های خود استفاده نمایند.
واحد فروش آراد کابل با ایجاد شرایط استعلام قیمت این محصولات برای مشتریان خود، تلاش کرده است که امکان خرید آسان و مطمئن محصولات را برای آنها فراهم نماید. لذا در صورت نیاز به آگاهی از آخرین قیمت محصولات می توانید درخواست خود را به واحد فروش مجموعه ارائه نمایید.

منبع: آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری شهید قندی

فروش فیبر نوری شهید قندی

فروش انواع فیبر های نوری تولید شده توسط برند شهید قندی یزد در این مرکز …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام