عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری 12 کر / خرید آنلاین فیبر نوری ۱۲ کر قندی
مرکز فروش سیم و کابل ایران

خرید آنلاین فیبر نوری ۱۲ کر قندی

خرید آنلاین فیبر نوری ۱۲ کور خاکی، کانالی و آرمورد شهید قندی یزد، خدمتی متفاوت به مشتریان و پروژه های مخابراتی است. با ارائه مشاوره های لازم و در اختیار قرار دادن دیتاشیت کابل های نوری، این امکان برای مشتریان فراهم می شود که به آسانی و در کمترین زمان خرید خود را انجام دهند.
فیبر نوری ۱۲ کور با ترکیب ۱۲*۱ و ۶*۲ که به صورت سینگل مود و مالتی مد تولید می شوند، از مهم ترین کابل های نوری و از پرفروش ترین آنها به شمار می رود که خرید آنلاین فیبر نوری می توانید نسبت به ثبت سفارش آن اقدام نمایید.
این کابل های نوری به دلیل تنوع شرایط محیط پروژه ها به صورت خاکی، کانالی، آرمورد و گاها در شرایط خاص با عایق ضد حریق نیز قابلیت تولید دارد. شهید قندی یزد که در سالهای اخیر توانسته است در زمینه تولید انواع کابل های نوری موفق باشد، امکان خرید آنلاین محصولات خود را با ثبت سفارش از طریق مجموعه آراد کابل فراهم کرده است.
فروش ویژه کابل های نوری شهید قندی یزد در انواع obuc، ocuc و armored، از طریق مجموعه آراد کابل و با توجه به موجود بودن لیست فروش کاملی از محصولات شهید قندی یزد می تواند به خرید پروژه هایی که زمان کافی جهت تولید کابل های مورد نیاز خود ندارند، کمک زیادی نماید.
مشتریان در خرید آنلاین، پس از سفارش به واحد فروش، پیش فاکتور خرید خود را دریافت می کنند و مراحل خرید خود را ثبت می نمایند.

خرید آنلاین فیبر نوری

ویژگی های خرید آنلاین فیبر نوری و نحوه ثبت سفارش

در خرید آنلاین انواع فیبر نوری، تجهیزات فیبر نوری و آداپتور فیبر نوری این امکان برای مشتریان فراهم می باشد که زمان کافی برای بررسی محصول خود را داشته و در صورت صلاحدید به صورت آنلاین، ثبت سفارش از طریق واحد فروش و فروش حضوری محصولات اقدام نمایند.

خرید فیبر نوری نیاز به اطلاعات کاملا تخصصی در این حوزه دارد و لازم است مشتریان و پروژه های مخابراتی از یک مجموعه مطمئن و با دریافت مشاوره های لازم اقدام به خرید این کابل های نوری نمایند. با مشاوره های کارشناسان ما مطمئن خرید نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازار فیبر نوری ایران

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۶۷۰۱ – ۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری ۴ کور ۳

مرکز فروش انواع فیبر نوری ۴ کور

مرکز فروش تخصصی انواع کابل فیبر نوری ۴ کور در نمونه های سینگل مود SM …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام