عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری مولتی مود / خرید آنلاین انواع فیبر نوری مولتی مود زره دار
مرکز فروش سیم و کابل ایران

خرید آنلاین انواع فیبر نوری مولتی مود زره دار

خرید آنلاین انواع کابل های فیبر نوری مولتی مود یا مالتی مود زره دار و کانالی در انواع ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور برای تمامی پروژه های شبکه و مخابراتی در سراسر کشور از طریق بازار فیبر نوری ایران مهیا شده است.

فیبر های نوری بدون تردید یکی از مهمترین ابزارهای انتقال اطلاعات با سرعت بالا در شبکه های مختلف به ویژه شبکه های مخابراتی می باشد. فیبر های نوری مولتی مود که به نوعی در مسافت های نسبتا کوتاه تا ۱۰۰۰ متر گزینه مناسبی برای انتقال دیتا به شمار می روند از کابل های مهمی می باشند که نوع زره دار فیبر های نوری مولتی مود جهت استفاده به صورت دفنی و همچنین جهت استفاده در کانال های دارای حیوانات جونده موذی مورد استفاده قرار گیرد.

بازار فیبر نوری ایران یکی از بزرگترین عرضه کنندگان فیبر نوری در ایران به شمار می رود که فیبر های نوری مولتی مود را در انواع armored به صورت ۱۲، ۲۴ و ۴۸ کور با برند های ایرانی و خارجی به پروژه ها عرضه می کند.

نحوه ثبت سفارش خرید انواع فیبر نوری مخابراتی

برای ثبت سفارش خرید انواع فیبر های نوری مخابراتی و شبکه در نمونه های سینگل مود، مولتی مود و nz لازم است به دلیل وسانات قیمت و آگاهی از قیمت روز محصولات در تماس با واحد فروش بازار فیبر نوری ایران، ضمن ارائه درخوست خود به کارشناسان فروش مجموعه، نسبت به ثبت سفارش خرید خود اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

فیبر نوری مولتی مود OFO عمان

قیمت خرید انواع فیبر نوری مولتی مود OFO عمان

قیمت خرید انواع فیبرهای نوری مولتی مود OFO عمان در نمونه های ۱۲ و ۲۴ …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام