عرضه فیبر نوری
خانه / فیبر نوری fiberland / خرید آنلاین انواع فیبرنوری fiberland
مرکز فروش سیم و کابل ایران

خرید آنلاین انواع فیبرنوری fiberland

خرید آنلاین و اینترنتی انواع فیبرنوری fiberland از فیبر های نوری مخابراتی sm و mm، به صورت ویژه از طریق این مجموعه آغاز شده است. بازار فیبر نوری ایران به عنوان مرکز فروش فیبرنوری fiberland انگلستان و تجهیزات شبکه فیبر نوری این برند تلاش نموده است به صورت ویژه محصولات این برند را به مشتریان ارائه نماید.

فیبر نوری فایبراند

هر چند در برخی از پروژه های دولتی کارفرمایان، پیمانکاران مخابراتی را به استفاده از فیبر های نوری داخلی مجبور می کنند و این موضوع حمایت از تولیدات داخلی در جهت بهبود وضعیت اقتصادی کشور می باشد، اما محصولات فایبرلند همواره در بسیاری از پروژه های خصوصی گزینه اول برای مشتریان به شمار می رود.

انواع فیبر نوری فایبرلند

فیبر های نوری مخابراتی در این مجموعه با برند های ایرانی تهران سیمین فر، شهید قندی یزد و رفسنجان نیز عرضه می شود که پروژه های دولتی می توانند از این محصولات استفاده نمایند.

فروش فیبرنوری fiberland در انواع سینگل مود و مالتی مود

فیبر نوری fiberland در مرکز فروش فیبر نوری در انواع سینگل مود و مالتی مود استفاده می شود و به همین دلیل بازار فیبر نوری ایران به صورت گسترده محصولات فیبر نوری فایبرلند انگلستان را به پروژه ها عرضه می نماید. در کنار فیبر های نوری فایبرلند انگلستان از فیبر های نوری داخلی شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و رفسنجان نیز به پروژه ها عرضه می شود که مشتریان می توانند برای خرید این محصولات از برند های ایرانی که از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند نیز استفاده کنند.

فیبر نوری fiberland

تجهیزات شبکه فیبر نوری شامل انواع آداپتور فیبر نوری، پچ پنل و پچ کورد فیبر نوری در این مرکز فروش به صورت ویژه عرضه می شود و در صورت نیاز پروزه های مختلف می توانند اجرای پروژه های مخابراتی را نیز به این مجموعه واگذار نمایند.آداپتور فیبر نوری

پچ پنل فیبر نوری ۴ پورت

اجرای پروژه های مخابراتی فیبر نوری از صفر تا صد

بازار فیبر نوری ایران با داشتن نیرو های مجرب در زمینه اجرای پروژه های فیبر نوری، می تواند اجرا و طراحی پروژه های مخابراتی را به صورت ویژه در سراسر کشور از صفر تا صد انجام دهد. این مجموعه تامین تمامی تجهیزات مورد نیاز پروژه ها را با برند های مختلف انجام داده و تاکنون همکاری نزدیکی با پروژه های سراسر کشور داشته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام