عرضه فیبر نوری
خانه / دسته‌بندی نشده / آشنایی و پیش ثبت نام جهت انواع فیبرنوری
مرکز فروش سیم و کابل ایران

آشنایی و پیش ثبت نام جهت انواع فیبرنوری

فیبر نوری یا تار نوری رشته باریک و بلندی از یک ماده شفاف بر پایه سلیس یا پلاستیک است که می تواند نوری را که از یکسرش به آن وارد شده از سر دیگر خارج نماید.
فیبر نوری دارای پهنای باند بسیار بالاتر از کابل های معمولی می باشد. با فیبر نوری می توان داده های تصویر و صوت و داده های دیگر را به راحتی از کمترین پهنای باند تا پهنای باند ۱۰ و ۵۰ گیگابیت بر ثانیه و بالاتر انتقال داد.
امروزه مخابرات فیبر نوری بدلیل پهنای باند وسیعتر در مقایسه با کابل های مسی و تاخیر کمتر در مقایسه با مخابرات ماهواره ای از مهمترین ابراز انتقال اطلاعات محسوب می شود. فیبر نوری تاکنون معمولاً برای بخش هایی از شبکه در فواصل طولانی استفاده شده است اما کابل مسی بطور معمول برای بخش هایی از شبکه به سمت مشتری و برای دسترسی به مشتری استفاده شده است.

برای مثال در یک جعبه بر روی دیوار خانه ترمینال می شود، و این تنها ساختاری است که توسط فیبر نوری پیاده می شود و امکان اتصال پرسرعتر – ظرفیت و برد بیشتر نسبت به زوج سیم مسی و کابل کواکسیال دارا است.
یک زوج سیم رسانی مسی توانایی برد شش تماس تلفنی را دارد ولی یک زوج فیبر نوری می تواند ۲٫۵ میلیون تماس تلفنی را بصورت همزمان انتقال دهد، فیبر نوری واقعاً دارای پهنای باند نامحدودی است و با وجود اینکه پهنای باند فوق العاده زیادی دارد ولی در قیمت تقریباً با فناوری های کنونی یکسان است. این بستر زیرساخت ارتباطی که قابلیت تامین باند پهن و ارائه اینترنت پرسرعت و سرویس های نسل آینده و خدمات آنلاین را با کیفیت عالی دارد، امکان دسترسی به فواصل طولانی را دارد ، فیبر نوری بدلیل ارسال نور بجای امواج الکترومغناطیسی و الکتریکی امنیتی بالا داشته و بدلیل عدم تاثیر پذیری از عوامل محیطی و نویز کارایی بالاتری دارد ، و تعداد تکرار کننده های کمتری نیاز دارد.
منطقه آزاد تجاری صنعتی اروند و شرکت مخابرات ایران در راه تامین نیازهای حال و آینده مشتریان خود بستر سازی جهت سرویس های موجود و آتی را با تامین زیرساخت دسترسی با فیبر نوری در دستور کار دارد، که بخش عمده آن در منطقه آزاد اروند آماده شده است و بخش هایی از منطقه آماده واگذاری می باشد و رونمایی رسمی آن به زودی انجام خواهد شد.
منبع: منطقه آزاد اروند
منبع: سیم و کابل ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش بازار فیبر نوری: فرهاد بازرگان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120961243
شماره تلفن ثابت:02128426701 - 02128429405
شماره فکس:02128429405
پست الکترونیکی:opticfiber10@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

عرضه فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد

عرضه کننده و مرکز فروش انواع فیبر نوری خاکی شهید قندی یزد در انواع sm، …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام